Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

86. Bölüm Özet

2 posters
YazarMesaj
SONAY
Yeni Üye
Yeni Üye
SONAY

Kadın Mesaj Sayısı : 390

86. Bölüm Özet Empty
MesajKonu: 86. Bölüm Özet   86. Bölüm Özet EmptySalı Eyl. 08, 2009 1:04 pm

+
----
-

Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali

Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması için ellerinden geleni yaparlar.
Rıza Baba, Pınar’a gelen teklifle oldukça zor günler geçirmektedir. İl il dolaşıp konser verecek olan Pınar’a söz geçiremeyince devreye Ali’yi sokar.

Merkeze gelen ihbarla yeni bir olayı araştırmaya başlayan Ekip, aşiretinden kaçan Meryem ve bebeğine yardım etmeye çalışırken hapisten kaçan Galip, işlerin karışmasına neden olur.

Tüm ekipleri ayağa kaldıran Bektaş ve Mevlüt, İstanbul’un çeşitli yerlerinde özellikle kalabalıkların bulunduğu alanlarda bombalı eylem hazırlığındadırlar. Terörist guruba yardım eden kişilerin izlerini sürerek durdurmaya çalışan Ekip’i çok zor bir görev beklemektedir.

Tunç, yaz tatili planları yaparken halası onu Amerika’ya davet eder. Mesut bu haberle her ne kadar sarsılsa da Tunç’u da engellemek istemez.

Suat ve Ferda yine iş başındadır. Direksiyon dersi aldıkları Erdinç’in aslında başka planları vardır. Erdinç’in karısının çıkardığı rezalette karakola düşen Suat, Hüsnü’nün arabasının da çalınmasıyla zor günler geçirir.

Zeynep sınavı kazanır. Yurt dışına gitmeye kararlı olduğunu anlayan Murat onun önünde durmaz, fakat onunla gitmeyi de teklif etmez. Tüm Ekip, Murat’ın, eşyalarını toplayan Zeynep’i durdurup durduramayacağını merakla beklemektedir.
Moderatör
A_M_Y

Kadın Mesaj Sayısı : 1447

86. Bölüm Özet Empty
MesajKonu: Geri: 86. Bölüm Özet   86. Bölüm Özet EmptySalı Şub. 23, 2010 10:08 am

HER DAFA BU BOLUME BAKİNCA İCİMDEN DOYA DOYA AGLAMAK GELİYO AMA BOLUMDE Bİ KARİSİKLİK VAR ZEYNEP GİDİCEM DİYO 1 HAFTA SON RA GİDİYO AMA MURATA -AYLARCA GOZUNUN İCİNE BAKTİM GİTME DEMEN İCİN GOZUNUN İCİNE-DİYO..O aYLAR NE ZAMAN GECMİS?HEMDE UZULUYORUM CUNKİ O BOLUMU YAYİNLADİKLARİNDA BEN İZLİYEMEMİSTİM ARKADASİM BANA COK GUZEL Bİ SARKİ VARDİ SONUNDA DEDİ O BOLUMLE İLGİLİ YALNİZ BUNU BİLİYODUM....ZAMANİNDA İZLİYEMEDİYİM İCİN PİSMAN ODLUGUM TEK BOLUM O Sad

86. Bölüm Özet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Bölüm Özet
» 24. Bölüm Özet
» 39. Bölüm Özet
» 54. Bölüm Özet
» 72. Bölüm Özet