Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Facebook'ta inanılmaz hata

2 posters
YazarMesaj
pearl
Moderatör
Moderatör
pearl

Kadın Mesaj Sayısı : 1393

Facebook'ta inanılmaz hata Empty
MesajKonu: Facebook'ta inanılmaz hata   Facebook'ta inanılmaz hata EmptyCuma Mayıs 21, 2010 4:36 pm

Facebook'ta inanılmaz hata!

Facebook'ta yeni bir güvenlik açığı ortaya çıktı.
BBC'nin haberine göre sadece birkaç tıkla kullanıcılar, arkadaşlarının canlı görüşmelerine ulaşabildi ve onların arkadaşlık isteklerini görebildi.

Facebook yönetimi bu hatanın ortaya çıkmasından sonra açığı düzeltmek için anlık görüşme uygulamasını geçici olarak durdurdu.

Facebook'tan yapılan yazılı açıklamada ise kullanıcıların geçici bir süre için arkadaşlarının profillerini görüntülediklerinde onların anlık yazışmalarına ve arkadaşlık isteklerine ulaşabildikleri belirtildi. Bunun bir virüsten kaynaklandığını bildiren Facebook yönetimi, anlık görüşme özelliğinin de kısa süre içinde yeniden devreye gireceğini ekledi.
http://www.pinaraydin.forumdizini.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Facebook'ta inanılmaz hata   Facebook'ta inanılmaz hata EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 10:10 am

interneti açınca herşey paylaşılır o yüzden yazdıklarımıza dikkat etmek gerekiyor Evil or Very Mad
https://pinaraydin.forumdizini.com
pearl
Moderatör
Moderatör
pearl

Kadın Mesaj Sayısı : 1393

MesajKonu: Geri: Facebook'ta inanılmaz hata   Facebook'ta inanılmaz hata EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 12:43 pm

Admin demiş ki:
interneti açınca herşey paylaşılır o yüzden yazdıklarımıza dikkat etmek gerekiyor Evil or Very Mad

tam da bu konuya ait bir melumat var elimde..ama çok uzun, hem de rusca..
kısaca söyleyim..yazıyolar ki hatta bizim buzdolabında neyimiz var neyimiz yok diye bilinir.. Very Happy Sorarsınız Nasıl?? çok basit..
aldıklarımızın üzerinde kod var (siz ona ne diyosunuz bilmiyorum) marketlerde aldıklarımızı hesaplarken o kodlar hepsi bilgesayara gidiyo..
yaa ben anlatamıyorum ama orda şok güzel anlatıyolar.. bir gün bulursam ve vaktim olursa türkceye çeviririm Very Happy
http://www.pinaraydin.forumdizini.com

Facebook'ta inanılmaz hata
1 sayfadaki 1 sayfası