Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Altın Portakal Okul Okul Geziyor

YazarMesaj
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥

Kadın Mesaj Sayısı : 3082

Altın Portakal Okul Okul Geziyor Empty
MesajKonu: Altın Portakal Okul Okul Geziyor   Altın Portakal Okul Okul Geziyor EmptyPaz Kas. 22, 2009 1:55 pm

46'ncı Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne katılan sanatçılar ilköğretim okullarını ziyaret ediyor.

Sinema, sanat ve film festivali coşkusuna gençler ve halkın daha fazla katılımı sağlamayı amaçlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı, festivalin davetlisi olarak Antalya'ya gelen sanatçılar için okul gezileri düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ile kent merkezi ve merkez ilçelerdeki ilköğretim okullarını gezen aralarında İlyas Salman, Eşref Kolçak, Suzan Avcı, Devlet Devrim, Yusuf Sezgin, Mine Soley, yönetmen Yılmaz Atadeniz'in de aralarında yer aldığı Türk Sineması'nın unutulmaz sanatçıları, hayat, sinema ve sanat deneyimlerini öğrencilerle aktardı.

Sanatçılar, dün 8 okulun ardından bugün de Cumhuriyet, Muratpaşa ve Konuksever ilköğretim okullarını ziyaret ederek, öğrencilerden, insana, sanata ve sinemaya duyarlı olmalarını istedi.

Geziler sırasında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve belediye görevlileri de, içerisinde özel baskılı defter, kalem, kalem kutusu ile Antalya tarihinin anlatıldığı belgesel DVD'lerin bulunduğu eğitim kiti dağıtıldı. Belediyenin 10 bin öğrenciye eğitim kiti dağıtacağı belirtildi. Sanatçıların okul ziyaretlerinin de festival süresince devam edeceğini bildirildi.
alıntı
<table style="TABLE-LAYOUT: fixed" border=0 width="100%"><tr><td class=smalltext width="100%" colSpan=2></TD></TR>
<tr><td id=modified_56581 class=smalltext vAlign=bottom></TD>
<td class=smalltext vAlign=bottom align=right></TD></TR></TABLE>
http://www.alpkorkmazfan.com

Altın Portakal Okul Okul Geziyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bush'un okul ziyareti
» İlk okul Sınav Soruları ve cevapları
» Okul - Öğrenci - Öğretmen Fıkraları
» Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Yazdığı Mektup
» Psikolojik sorunlar, öğrencinin okul başarısını düşürür